Hea külastaja! See koduleht pole enam aktiivne. Alates 25. augustist 2020 selle sisu enam ei uuendata. Tere tulemast avastama andmeid statistikaameti uuendatud veebi www.stat.ee!

Tarbijahinnaindeksi muutus

2019. aasta
võrreldes
2018. aastaga
2,3%
September 2020
võrreldes
augustiga 2020
-0,3%
September 2020
võrreldes
septembriga 2019
-1,1%

Tarbijahinnaindeksi kalkulaator
Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise aastaga, 2007–2019
(%)
2007200820092010201120122013201420152016201720182019
6,610,4-0,13,05,03,92,8-0,1-0,50,13,43,42,3

Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise kuuga, jaanuar 2008 – september 2020
(%)
2008200920102011201220132014201520162017201820192020
Jaanuar2,2-0,60,40,00,70,70,4-0,4-0,10,40,4-0,2-0,4
Veebruar0,4-0,30,20,60,40,60,10,60,71,30,90,20,5
Märts0,8-0,51,30,81,00,70,30,60,80,30,00,3-0,7
Aprill1,0-0,70,50,70,3-0,10,00,50,00,30,41,3-0,4
Mai0,60,00,20,1-0,10,20,10,20,10,20,30,2-0,7
Juuni0,60,00,40,00,10,50,0-0,20,3-0,10,90,20,9
Juuli0,70,90,30,50,2-0,1-0,2-0,40,00,70,1-0,10,0
August0,10,00,00,30,50,0-0,3-0,30,10,40,50,70,6
September0,6-0,20,80,50,5-0,3-0,2-0,60,2-0,10,0-0,2-0,3
Oktoober0,4-0,10,6-0,10,2-0,30,00,1-0,3-0,20,5-0,1..
November-0,3-0,20,30,1-0,3-0,4-0,8-0,30,10,5-0,5-0,2..
Detsember-0,20,10,50,1-0,1-0,10,0-0,70,4-0,3-0,3-0,3..

Tarbijahinnaindeksi muutus võrreldes eelmise aasta sama kuuga, jaanuar 2008 – september 2020
(%)
2008200920102011201220132014201520162017201820192020
Jaanuar11,04,1-0,75,34,53,41,1-1,3-0,62,73,52,71,6
Veebruar11,33,4-0,15,74,23,70,6-0,8-0,53,43,12,02,0
Märts10,92,01,75,24,43,50,2-0,6-0,22,82,82,30,9
Aprill11,40,32,95,44,03,10,2-0,1-0,83,22,93,2-0,8
Mai11,3-0,33,05,43,83,30,10,1-0,93,33,03,1-1,7
Juuni11,4-0,93,54,93,93,8-0,4-0,1-0,42,94,02,4-1,0
Juuli11,1-0,72,95,23,63,4-0,4-0,3-0,13,63,52,1-0,9
August11,0-0,92,95,53,82,9-0,7-0,30,33,93,62,4-0,9
September10,5-1,64,05,23,82,1-0,6-0,71,03,73,72,2-1,1
Oktoober9,8-2,24,74,44,11,5-0,2-0,60,63,84,41,6..
November8,0-2,15,34,23,61,5-0,6-0,21,04,23,41,8..
Detsember7,0-1,75,73,73,51,4-0,5-0,92,23,43,41,8..